Політологічний словник

Ахіллесова п'ята — вразливе місце. Вираз пішов з відомої поеми Гомера "Іліада". Ахілл в "Іліаді" — один з найхоробріших грецьких воїнів, що брали участь в осаді Трої. Мати Ахілла — богиня Фетида, бажаючи зробити сина безсмертним, занурила його у священні води Стікса; лише п'ята, за яку Фетида його тримала, не торкнулася води і залишилася уразливою. Ахілл загинув від стріли Париса, яка влучила у його п'яту.

Р. ЧорнейВідвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.