Політологічний словник

Брахманізм — релігія давніх індійців, яка була подальшим розвитком ведичної релігії в період становлення рабовласницького суспільства. Священну літературу Б. становлять Веди і розлогі коментарі до них, які були складені (підготовлені) у VIII — VI ст. до н. е. (брахмани, араньяки, упанішади). Б. на основі релігії пояснював соціальну нерівність, суворий кастовий поділ людей (суспільства), над усе утверджував виняткове становище професійних жерців.

Философский энциклопедический словарь. — М., 1998.

М. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.