Політологічний словник

Брифінг (англ. Briefing — інструктаж) — інформаційна зустріч офіційних осіб або політичних та громадських діячів з представниками ЗМІ. На Б. подається стислий виклад позиції державних органів, політичних партій, об'єднань громадян тощо з питань внутрішньої або зовнішньої політики, певних важливих подій. Предметом Б. можуть бути, зокрема, питання законотворчого процесу, реалізації чинного законодавства, діяльності правоохоронних органів тощо. На відміну від прес-конференції, Б., як правило, відбувається без запитань представників ЗМІ.

В. Горбатенко


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.