Політологічний словник

Вакханалії (лат. bacchanalia) — свята — містерії на честь бога Вакха (Діоніса), які відбувалися в Стародавньому Римі і були запозичені в V — II ст. до н. е. з Греції та Малої Азії. З II ст. до н. е. набули характеру оргій. Спочатку участь у В. брали тільки жінки, згодом до цих дійств були допущені і чоловіки. У 186 р. до н. е. спеціальною постановою сенату В. були заборонені в Італії під загрозою кримінального переслідування, але вони й далі таємно існували аж до часів імперії. В переносному значенні — дикий розгул, оргія.

Буркат О. П. та ін. Антична література. — К„ 1993.

Л. Циндровська


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.