Політологічний словник

Верховний комісар у справах біженців — Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ). Було створене Генеральною Асамблею ООН з 1 січня 1951 р. для правового захисту і матеріальної допомоги біженцям у разі необхідності, якими, згідно зі статутом є особи, що перебувають поза межами країни свого походження. Основним завданням УВКБ є пошук постійних і ефективних рішень проблем біженців на чисто гуманній і неполітичній основі. Обирається В. к. у с. б. Генеральною Асамблею ООН і подає їй доповіді. Місцем розташування Управління Верховного комісара у справах біженців є Женева (Палац націй). За плідну роботу із сприяння біженцям у 1954 р. Управління Верховного комісара було нагороджене Нобелівською премією миру.

Даниленко В. И. Современный политологический словарь. — М., 2000.

М. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.