Політологічний словник

Визнання виборів такими, що не відбулися — регулюється законодавством кожної окремої країни, згідно з яким визначається норма явки виборців для того, щоб визнати вибори такими, що відбулися чи не відбулися. В Україні регулюється законодавством про вибори і контролюється Центральною виборчою комісією України. Ця норма залежить від виборчого закону. За умов мажоритарної виборчої системи норма абсолютної більшості становить 50 % плюс один голос виборців.

Ще однією підставою для визнання виборів такими, що не відбулися, є випадок, коли усі зареєстровані у виборчому окрузі кандидати вибули з голосування.

Рябов С. Г. Політичні вибори: Навч. посіб. — К„ 1998.

Л. Шкляр


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.