Політологічний словник

Визначення результатів виборів — процедура підбиття підсумків голосування, що визначається законодавством кожної окремої країни. Ця процедура залежно від типу виборчої системи складається з одного або двох етапів підрахунку голосів. Якщо визначають результати виборів у мажоритарному виборчому окрузі, то перший етап В. р. в. відбувається у дільничних виборчих комісіях, де підраховують кількість тих, хто взяв участь у голосуванні, і те, як розподілилися голоси між учасниками виборів. Другий етап: на підставі протоколів дільничних виборчкомів окружні виборчі комісії визначають, хто переміг у цьому виборчому окрузі і хто має одержати мандат депутата від конкретного виборчого округу.

Л. Шкляр


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.