Політологічний словник

Всесвітня організація інтелектуальної власності (ВОІВ) — утворена на основі конвенції, яка була прийнята 1967 року у м. Стокгольмі (Швеція) на дипломатичній конференції державами — членами так званого Паризького союзу з охорони промислової власності (1883) і Бернського союзу з охорони творів літератури і мистецтва (1886), інших союзів. В 1974 р. ВОІВ стала спеціальною установою, замінивши собою Об'єднане міжнародне бюро з охорони інтелектуальної власності. До складу ВОІВ входять понад 100 країн. Вищим органом ВОІВ є Генеральна асамблея, очолює організацію генеральний директор. Місце розташування BОIB — Женева (Швейцарія).

Даниленко В. И. Современный политологический словарь. — М., 2000.

M. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.