Політологічний словник

Гангстеризм (англ. gangster — бандит, найманий вбивця) — 1) термін, поява якого пов'язана з організованою злочинністю у США. Під Г. розуміють злочинну діяльність, що проявляється у насильствах, вбивствах, залякуваннях, вимаганні та шантажі, підкупі державних чиновників та ін. Тісно поєднуються з Г. діяльність мафії, мафіозних структур; 2) (перен.) люди, нерозбірливі у засобах і методах ведення політики (політичні гангстери).

Даниленко В. И. Современный политологический словарь. — M., 2000.

M. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.