Політологічний словник

Громадянство — стійкий правовий зв'язок людини з конкретною державою, перебування поміж громадян цієї держави; звання, права і обов'язки громадянина; юридично зафіксований правовий зв'язок людини з державою. У монархічних державах, як правило, Г. відповідає підданству. В більшості країн, в тому числі і в Україні, Г. визначається Конституцією та відповідними законами, іншими нормативними актами.

Халипов В. Ф. Власть: Кратологический словарь. — М., 1997; Пірен М. І. Конфліктологія: Підручник. — К., 2003.

М. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.