Політологічний словник - М. Ф. Головатий 2005


Гуманізація політики

Гуманізація політики — процес гармонізації політичних відносин через реалізацію актуальних інтересів суспільства і держави та олюднення політики з метою зміцнення демократичної, соціально-правової держави; реалізації гуманної стратегії інтеграції національної волі народу та його еліти; збереження легітимності влади; забезпечення громадянської злагоди та згуртування населення країни; забезпечення свобод і прав особистості й соціальної справедливості в суспільстві.

Основні напрями Г. п. в Україні: 1) політика динамічної стабілізації політичного розвитку країни й подолання стихії дезінтеграції суспільних зв'язків між соціальними групами і політичними структурами, вакууму влади тощо; 2) динамізація економічного розвитку; 3) здійснення сильної соціальної політики, спрямованої на піднесення не тільки рівня демократії у суспільстві, а й рівня життя людей; здійснення активної культурної політики; 4) забезпечення конституційних прав, свобод і обов'язків людини й громадянина.

М. Михольченко


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити