Політологічний словник

Делімітація кордону (від лат. deliminatio — встановлення) — визначення проходження лінії кордону між суміжними державами, зафіксоване в міжнародному договорі. Додані до договору карти з докладним зображенням рельєфу, гідрографії, населених пунктів, проходження лінії кордону підписуються представниками договірних сторін, скріплюються гербовими печатками держав і є складовою договору. Договори про Д. к. є правовою підставою для проведення лінії державного кордону і позначення її на місцевості прикордонними знаками, тобто демаркації кордонів.

А. Кудряченко


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.