Політологічний словник

Дойч Карл (нар. 1912)— німецький політолог, колишній президент Міжнародної і Американської асоціації політичних наук. Розробив і обґрунтував "інформаційно-кібернетичну модель" політичної системи суспільства. З 1967 р. — професор Гарвардського університету. Найвідоміші праці "Нерви управління: моделі політичної комунікації і контролю" (1963), "Націоналізм і його альтернативи" (1969), "Політика і держава. Як люди вирішують свою долю" (1970).

Головатий М. Ф. Соціологія політики. — К., 2003.

М. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.