Політологічний словник

Дьюї Джон (1859-1952)— відомий американський психолог, філософ, освітянин, громадський, політичний діяч. Здобув докторський ступінь в університеті Джона Гопкінса (Вермонт, США), працював в університетах Чикаго, Колумбії, був президентом Американської асоціації психологів, Американської асоціації філософів. Вважав, що школа, освіта загалом є однією з форм суспільного буття, а не підготовкою до нього. Розробляв проблему моральності у політиці, соціальній сфері загалом. Праці Дьюї дали суттєвий поштовх розвитку таких напрямів у психології, як функціоналізм та біхевіоризм. Найвідоміші праці: "Моє педагогічне кредо", "Школа і суспільство", "Демократія та освіта", "Філософія і цивілізація".

М. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.