Політологічний словник

Егалітаризм (фр. egalitarisme, від égalité — рівність) — сукупність певних уявлень про необхідність рівності у розподілі доходів і багатства; серйозна проблема фактично для влади, владних структур усіх рівнів у різні часи і для багатьох країн. Ідея Е. виникла і сформувалася як суспільний ідеал в епоху буржуазних революцій (Ж.-Ж. Руссо, Г. Бабеф та ін.). Практично в умовах ринкових відносин реалізація ідеї Е. неможлива.

Халипов В. Ф. Власть: Кратологический словарь. — M., 1997; Рябов С. Г. Політологія: словник понять і термінів. — 2-ге вид., перероб. і допов. - К., 2001.

М. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.