Політологічний словник

Експертна влада (expert power) — згідно із сучасними уявленнями, що склалися в менеджменті на Заході, — влада експертів як можливість для них серйозно впливати на замовника. Вона базується на вірі виконавця в те, що він володіє такими спеціальними знаннями, які дають змогу задовольнити наявні і ті, що виникають, потреби. Е. в. набуває все більшого поширення і масштабів, стає ефективнішою у зв'язку із щораз більшими можливостями технологій і організації.

М. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.