Політологічний словник

Альтернатива політична (фр. alternative, від лат. alter — один з двох) — необхідність вибору між двома можливостями, зумовлена потребою nolens volens відважитися на щось одне з двох.

Політика — надто мінливе явище, в якому завжди присутні різні альтернативні ідеї, думки, точки зору, позиції, дії тощо. Тому постійно постає потреба визначення, вибору тієї чи іншої поведінки залежно від багатьох складових: інформованості, освіти, підготовленості, власної позиції, загальної та політичної культури будь-якого суб'єкта політики, політичного процесу.

Головатий М. Ф. Мистецтво політичної діяльності. — К., 2002; Головатий М. Ф. Політична психологія. — К., 2001.

М. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.