Політологічний словник

Європейський аграрний ринок — основу такого ринку становлять принципи вільного обігу товарів усередині співтовариства, преференції продуктам, виробленим в ЄС, перед ввезеними з третіх країн, спільного фінансування, яке здійснюється через "Європейський фонд розвитку і гарантійної підтримки сільського господарства". На частку цього фонду припадає 2/3 бюджету ЄС. Тут найчастіше йдеться про виділення коштів для підтримки цін на аграрну продукцію; справді, ідея ринкового порядку саме і полягає в тому, щоб підтримувати ціни за допомогою протекціоністських закупівель і субсидій і захищати у такий спосіб доходи сільських виробників. По суті система регулювання, гарантій і підвищення цін, затверджена Радою ЄС, спричинила перевиробництво в аграрному секторі, за що Є. а. р. останнім часом зазнає критики.

Даниленко В. И. Современный политологический словарь. — М., 2000.

М. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.