Політологічний словник

Європейський консорціум політичних досліджень (ЕСРК) — заснований у 1970 р. об'єднанням більш як 100 політологічними дослідними інститутами Західної Європи з метою сприяння здійсненню міжнародних порівняльних досліджень і зміцненню міжнародних наукових контактів. Е. к. п. д. випускає спеціальний журнал "European Jounal of Political Research", організовує щорічні "Майстерні" та здійснює програму обмінів молодими вченими різних країн насамперед у галузі політичних наук.

Даниленко В. И. Современный политологический словарь. — М., 2000.

М. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.