Політологічний словник

Житлова політика — спеціальні інституціональні рамкові умови, процеси і програмові ініціативи соціального характеру, які спрямовані на врегулювання проблем і питань забезпечення громадян житлом, будівництво нового житла, турботу про житловий фонд, забезпечення правового статусу людей, що володіють, знімають, наймають житло тощо. В кожній країні насамперед існує державна Ж. п. Так, в індустріально розвинених країнах Заходу розмежувальна лінія проходить між прихильниками переважно ринкової житлової політики (лібералізація ринку житла і обмеження державного втручання в житлову проблему) і тими, хто вважає, що поряд з ринковим сектором житла слід також розширювати спеціальний ринок житла. Останній повинен контролюватися державою і використовуватися на спеціальні соціальні потреби.

М. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.