Політологічний словник

Аналіз політичний (від грецьк. analytikus — аналітичний, politika — державні і суспільні справи, мистецтво управляти державою) — концепції та методи аналізу політичного знання та практики, який передбачає зіставлення та порівняння кількісних і якісних даних, фактів, способів політичного мислення і дій. А. п. дає змогу розчленувати, зіставити інформацію, простежити зв'язок політичної теорії і практики, побачити за концепціями та політичними діями реальні політичні сили та інтереси, дає можливість простежити за появою політичних ідей та ідеалів і пояснити той чи інший політичний результат на основі розгляду послідовності взаємопов'язаних політичних дій, суперечностей, інтересів, що зумовили його. В А. п. використовуються класичні і модерністські методології пізнання, методи політичної філософії, соціології, історії та психології.

М. Михальченко


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.