Політологічний словник

Засоби масової інформації — засоби поширення друкованої, аудіовізуальної, електронної інформації. До друкованих З. м. і. (преси) належать періодичні (і такі, що подовжуються) видання, які виходять під постійною назвою з періодичністю один і більше номерів (випусків) протягом року — газети, журнали, бюлетені тощо і разові видання з визначеним тиражем. Аудіовізуальними, електронними З. м. і. є радіомовлення, телебачення, кіно, звукозапис, відеозапис, Інтернет тощо. Монополізація загальнодержавних і регіональних З. м. і. в Україні заборонена.

Бондар Ю. В. Свобода слова: українська мірка. — К., 2004; Чинне законодавство України. — К„ 2003.

Ю. Бондар


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.