Політологічний словник

Заява про участь у виборах — публічне оприлюднення суб'єктом виборчого процесу (партією, блоком, кандидатом) намірів балотуватись, є фактично елементом виборчої кампанії. В деяких випадках, коли це передбачено законом, заява про участь у виборах є обов'язковою вимогою і документально підтверджується в установленому порядку.

Законодавство України про місцеве самоврядування. Збірник законодавчих актів. — К., 2001; Філософія політики: Короткий енциклопедичний словник / Авт.-упоряд.: В. П. Андрущенко та. ін. — К., 2002; Юридична енциклопедія: В 6 т. / Редкол.: Ю. С. Шемшученко (відп. ред.) та ін. — К., 1998. — Т. 3.

Р. Балабан


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.