Політологічний словник

Андресюк Борис Павлович (нар. 1956) — народний депутат України третього і четвертого скликань, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, кандидат економічних, доктор політичних наук.

Народився в с. Петропавлівці Одеської області. Закінчив Київський автодорожній інститут (1984 р.) та Академію менеджменту і приватизації (Німеччина, 1995 р.). У 1987-1992 рр. працював заступником, першим заступником голови Ленінського (Старокиївського) райвиконкому м. Києва, у 1992-1998 рр. — голова Старокиївської районної ради та райдержадміністрації. З 1998 р. і до початку 2000 р. заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, місцевого самоврядування та діяльності рад. У 2000 — 2002 рр. — голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

Основні напрямки наукових досліджень: аналіз політичної трансформації українського суспільства, проблеми становлення місцевого самоврядування в Україні, трансформація ролі збройних сил в гарантуванні національної безпеки. Автор понад 30 праць, зокрема монографій "Политическая трансформация Украины: проблематичность и проблемы" (1995), "Місцеве самоврядування в сучасній Україні: проблеми і перспективи" (1997), "На шляху до громадянського суспільства" (2000), "Реформування збройних сил України на сучасному етапі" (2002), а також численних публікацій у засобах масової інформації.

Е. Базовкін


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.