Політологічний словник

Антивоєнний рух — виступи широких верств населення, громадських організацій проти війни, за роззброєння, що залучають до своїх лав людей різних політичних, філософських, релігійних та інших поглядів. Мета А. р. — зберегти мир між народами, на землі. В 1950 р. на II Всесвітньому конгресі прихильників миру було створено Всесвітню Раду Миру, метою якої було об'єднання зусиль усіх борців за мир. Велику роль у А. р. відіграють вчені, діячі літератури і мистецтва, представники громадських організацій. Відомими прикладами А. р. є "Пагуошський рух", міжнародний рух "Лікарі світу за попередження ядерної війни" та ін.

Даниленко В. И. Современный политологический словарь. — М., 2000.

М. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.