Політологічний словник

Абсурдизм — 1) політика абсурду; 2) напрямок у літературі, мистецтві, який характеризує (подає) нашу цивілізацію як безглуздя, нісенітницю.

М. Головатий Авангардизм (від фр. avant-garde — передовий загін) — одна з радикальних соціально-політичних течій у суспільстві. Її представники не визнають поступового, поетапного розв'язання реальних суспільно-політичних проблем, намагаючись знайти прості рішення складних завдань. їх кредо, гасла і заклики: "революція зверху", "рвучка атака", "раптовість і штурм" тощо. Тактично А. сповідує різку зміну політичних лідерів, органів влади, управління, закликає в соціальному, політичному розвитку рухатися різкими стрибками, перескакуючи через певні етапи.

Философский энциклопедический словарь. — M., 1998. M. Головатий


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.