Державне управління

    Тоталітаризм.    Державно-політичний режим, що характеризується повним (тотальним) контролем влади над усіма сферами суспільного життя. Характеризується певною сукупністю ознак: у політичній сфері - встановлення однопартійної системи, ліквідація опозиції та системи розподілу влади, знищення громадянських свобод, вождизм харизматичної природи, повне зрощення партійного і державного апарату, культ силових рішень, масові репресії, терор; в економічній сфері - монопольний контроль держави над економікою, процесом виробництва і розподілу, мілітаризація економіки, централізоване управління нею; в духовній сфері - єдина офіційна ідеологія, що обґрунтовує право режиму на існування, боротьба з інакомисленням, ідеологізація суспільного життя, тотальний контроль над засобами масової інформації; в суспільстві - одержавлення громадянського суспільства, руйнування його традиційної соціально-класової структури, маргіналізація суспільства, тотальна заорганізованість суспільства, зокрема створення масових громадських організацій, що охоплюють усе населення країни і є провідниками офіційної ідеології. Серед різновидів тоталітарних політичних режимів виокремлюють праві, засновані на фашистській ідеології, та ліві, засновані на комуністичній ідеології.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.