Державне управління

  Конфедерація. Міждержавний союз, утворений шляхом підписання міжнародною договору, члени якого повністю зберігають свій державний суверенітет. Основними ознаками К. є: відсутність єдиної території міждержавного союзу - зберігається територія кожної окремої держави; кожна держава, що входить у К., має свою незалежну систему органів влади й управління, власне громадянство, свою валюту, національну армію, незалежне законодавство, правову і судову системи; для координації дій держави члени К. створюють один або кілька політико-адміністративних органів. Законодавчі органи формуються з рівної кількості представників об'єднаних держав з однаковими повноваженнями; виконавчі органи формуються на колегіальних засадах; уряди держав-членів К. можуть виступати проти конфедеративних органів; держави-члени К. мають необмежене право виходу із союзу; фінансові кошти К. формуються із внесків членів союзу: національні збройні сили формально перебувають під загальним командуванням; держави-члени К. здійснюють загальну, узгоджену міжнародну політику, що не виключає самостійної позиції в конкретних питаннях; юридично всі держави-члени К. рівноправні (часто в реальному житті пріоритетну роль у К. відіграє держава, що має більш високий економічний, військовий та інший рівень).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.