Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Державне управління

  Конфедерація. Міждержавний союз, утворений шляхом підписання міжнародною договору, члени якого повністю зберігають свій державний суверенітет. Основними ознаками К. є: відсутність єдиної території міждержавного союзу - зберігається територія кожної окремої держави; кожна держава, що входить у К., має свою незалежну систему органів влади й управління, власне громадянство, свою валюту, національну армію, незалежне законодавство, правову і судову системи; для координації дій держави члени К. створюють один або кілька політико-адміністративних органів. Законодавчі органи формуються з рівної кількості представників об'єднаних держав з однаковими повноваженнями; виконавчі органи формуються на колегіальних засадах; уряди держав-членів К. можуть виступати проти конфедеративних органів; держави-члени К. мають необмежене право виходу із союзу; фінансові кошти К. формуються із внесків членів союзу: національні збройні сили формально перебувають під загальним командуванням; держави-члени К. здійснюють загальну, узгоджену міжнародну політику, що не виключає самостійної позиції в конкретних питаннях; юридично всі держави-члени К. рівноправні (часто в реальному житті пріоритетну роль у К. відіграє держава, що має більш високий економічний, військовий та інший рівень).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.