Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Політологія у запитаннях і відповідях

БОНАПАРТИЗМ - за сучасних умов стиль лідерства, що характеризується, з одного боку, ставкою на силу, провокацію, маніпулювання свідомістю, а з іншого - лабільністю, гнучкістю у виборі засобів впливу, розв'язанні питань. Основні прийоми: використання штампів про необхідність «наведення порядку», швидка й безапеляційна зміна політичних гасел для утримання влади, маніпулювання стереотипами «безкласовості», «безпартійності» тощо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.