Політологія у запитаннях і відповідях

ВОЖДИЗМ - тип владних відносин, ідо ґрунтується на особистій відданості особі, яка має верховну владу. Поширений в ідеологізованих жорстко централізованих суспільствах як ієрархія владних установ корпоративного характеру. Відмітна риса В. - ірраціональне сприйняття політичних відносин носіями буденної свідомості, поширення етнокультурних стереотипів, харизматизація та атрибутація вождя. Спільною ознакою для всіх видів В. є формування відносин на підставі особистої відданості нижчих вищим і всіх разом - голові клану. Міжкланові зв'язки також ґрунтуються на підпорядкуванні «молодших» угруповань «старшим», що мають міцніші позиції у верхніх ешелонах влади.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.