Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Політологія у запитаннях і відповідях

ЗАГАЛЬНОЛЮДСЬКІ ІНТЕРЕСИ ТА ЦІННОСТІ - основні категорії низки суспільствознавчих наук. їх теоретичну розробку і систематизацію здійснює галузь філософської науки - аксіологія (наука про цінності), яка осмислює пріоритети політики через категорії етики, гуманізму тощо. Проти примітивної політичної мотивації діяльності був спрямований відомий категоричний імператив І. Канта (XVIII ст.): «Роби так, щоб максима твоєї волі могла стати основою загального законодавства». Життя сучасного людства, його основні елементи тісно взаємопов'язані і значною мірою залежать від міжнародних, воєнних, екологічних процесів. Відтак право на життя, здоров'я, мир, людську гідність, радість і щастя (як загальнолюдські цінності) перебуває у прямій залежності від політичних цілей і засобів.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.