Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Політологія у запитаннях і відповідях

КОНВЕНЦІОНАЛІЗМ ПОЛІТИЧНИЙ - ідейна платформа консенсусу, узгодження позицій осіб, груп, держав та їх лідерів, усіх політичних сил щодо взаємоприйнятних умов існування, а за можливості й політичного курсу. Конструктивний К. п. спирається на ключові моменти демократичного процесу. Це процедура створення, здійснення й тлумачення статей угод, договорів, конвенцій, пактів, настанов на узгодження думок як основу для прийняття рішень. Як політична філософія К. п. - ознака «відкритості» суспільства, адекватний спосіб подолання кризових ситуацій. К. п. - важлива ідейна платформа міжнародного права.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.