Політологія у запитаннях і відповідях

НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА - стан соціальних інститутів, що забезпечує їх ефективну діяльність щодо підтримання оптимальних умов для існування та розвитку особи й суспільства. Має три рівні: безпека особи, суспільства і держави; їх співвідношення залежить від типу політичного режиму, розвитку демократичних традицій. Структурні елементи Н. б. - політична, економічна, військова, екологічна, інформаційна безпека та безпека культурного розвитку нації.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.