Політологія у запитаннях і відповідях

ПАРТІЙНА СИСТЕМА - складова політичної системи суспільства. Має такі компоненти: 1) специфіка місця і ролі політичних партій у громадянській структурі суспільства; 2) характер взаємодії кожної з них з іншими партіями і суспільними рухами; 3) політика щодо професійних, культурних, спортивних, молодіжних організацій, з яких рекрутуються партійні лави. П. с. структурує соціальні інтереси, політичні погляди, сприяє їх реалізації на місцевому та загальнонаціональному рівнях, організовує суспільно-політичні сили, зокрема виборців. П. с. є другим найважливішим каналом здійснення влади. Існують одно -, дво- та багатопартійні системи. Гнучкість та динамізм П. с. певною мірою сприяють стабільності суспільства.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.