Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Політологія у запитаннях і відповідях

ПАРТІЙНА СИСТЕМА - складова політичної системи суспільства. Має такі компоненти: 1) специфіка місця і ролі політичних партій у громадянській структурі суспільства; 2) характер взаємодії кожної з них з іншими партіями і суспільними рухами; 3) політика щодо професійних, культурних, спортивних, молодіжних організацій, з яких рекрутуються партійні лави. П. с. структурує соціальні інтереси, політичні погляди, сприяє їх реалізації на місцевому та загальнонаціональному рівнях, організовує суспільно-політичні сили, зокрема виборців. П. с. є другим найважливішим каналом здійснення влади. Існують одно -, дво- та багатопартійні системи. Гнучкість та динамізм П. с. певною мірою сприяють стабільності суспільства.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.