Юридичний словник-довідник

Регіональні організації — міжнародні організації держав певного регіону — політичні, економічні, військові тощо. Формальною ознакою Р. о. є належність країн — членів до одного географічного району (регіону). Широко відомі такі Р. о., як Європейський Союз (ЄС), Організація африканської єдності (ОАЄ), Організація американських держав (ОАД), Ліга арабських держав (ЛАД). Заснування і діяльність Р. о. повинні відповідати вимозі Статуту ООН (п. 1 ст. 52), згідно з якою вони створюються для розв'язання питань підтримання міжнародного миру і безпеки і придатні для регіональних дій за умови, що угоди про Р. о. та діяльність їх органів відповідають цілям і принципам Статуту ООН.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.