Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Реєстрація шлюбу — проводиться лише в державних органах запису актів громадянського стану в урочистій обстановці за згодою на це осіб, які реєструють шлюб. Лише шлюб, укладений в органах ЗАГСу, породжує права і обов'язки подружжя. Р. ш. має на меті не лише охорону особистих і майнових прав та інтересів подружжя і дітей, а й вирішення державних і суспільних цілей. Для Р. ш. необхідна взаємна згода сторін, досягнення шлюбного віку, відсутність перешкод до укладення шлюбу (дієздатність, відсутність іншого шлюбу, родинних стосунків певних ліній), а також взаємна обізнаність осіб, які одружуються, про стан здоров'я один одного. Шлюбний вік для чоловіків — 18 років, для жінок — 17 років. За виняткових обставин ці строки можуть бути змінені органом місцевої влади. Шлюб реєструється по закінченні місячного строку після подачі заяви. В окремих випадках з поважних причин цей строк може бути скорочений органом ЗАГСу.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.