Юридичний словник-довідник

Режим воєнного стану — стан, який може бути введений на окремій місцевості або на всій території України у разі оголошення війни або загрози воєнного нападу (агресії). Із введенням воєнного стану розширюються повноваження військового командування, за рішенням відповідних державних органів йому можуть передаватися функції органів державного управління у сфері оборони. Протягом часу дії воєнного стану в інтересах оборони обмежуються діяльність підприємств, установ, організацій, права громадян, розширюються повноваження відповідних правоохоронних органів. Порядок введення і правовий Р. в. с. визначаються Конституцією та іншими законодавчими актами України.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.