Юридичний словник-довідник

Режим морського дна за межами континентального шельфу — режим, який стосується глибоководного морського дна за зовнішніми кордонами континентального шельфу. Відкритий для використання всіма державами виключно в мирних цілях. Жодна держава не може претендувати на суверенні права або присвоювати будь-яку частину цього морського дна. Конвенція з морського права (1982) містить принципи, що визначають порядок розвідки і розробки ресурсів М. д. за м. к. ш. їх можуть проводити як міжнародний орган щодо морського дна, так і держави за контрактом з ним. Розробка ресурсів М. д. за м. к. ш. повинна здійснюватися з урахуванням потреб світової економіки.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.