Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Резолюція Генеральної Асамблеї ООН — рішення одного з головних органів Організації Об'єднаних Націй, яке приймається більшістю учасників сесії. Відповідно до Статуту ООН Р. Г. А. має силу рекомендацій державам — членам і Раді Безпеки. Генеральна Асамблея ООН розробляє також проекти міжнародних конвенцій і проголошує їх у своїх резолюціях. Якщо така конвенція це дістала потрібної кількості ратифікації, вона залишається рекомендацією. У разі, коли Р. Г. А. стосується нормативних відносин держав, вона може набути значення норм міжнародного звичаєвого права. Відповідно до регламенту Генеральної Асамблеї лише ті резолюції, що торкаються внутрішнього життя ООН, мають обов'язковий характер. Це, зокрема, резолюції про терміни проведення сесії, перенесення або закінчення сесії, розв'язання внутрішніх організаційних питань тощо.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.