Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Реквізиція — примусове вилучення відповідними державними органами майна власника в інтересах держави і суспільства з виплатою йому вартості вилученого майна у разі воєнних дій, стихійного лиха, аварій, епідемії, епізоотії та за інших надзвичайних обставин. Можлива лише у разі і в поряду, передбачених законодавством. Вартість реквізованого майна відшкодовується грошима або в натурі. Розмір відшкодування, правомірність Р. можуть бути оспорені в суді. Щодо валютних цінностей застосовується особливий вид Р. Так, відповідно до ст. 143 Цив. К. України особам, у яких за постановами органів дізнання, попереднього слідства, прокуратури або суду вилучено коштовні метали і каміння, які є валютними цінностями, у разі засудження їх без конфіскації майна, винесення виправдувального вироку або закриття кримінальної справи вилучені цінності повертаються в натурі чи відшкодовується їхня вартість.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.