Юридичний словник-довідник

Реорганізація — припинення діяльності юридичної особи, після чого її майно, майнові права і обов'язки переходять до іншої юридичної особи. Рішення про Р. приймає власник або уповноважений ним орган. Р. здійснюється шляхом злиття, об'єднання, поділу, виділення, перетворення. У разі злиття юридичних осіб майнові права та обов'язки кожної з них переходять до юридичної особи, яка виникла в результаті злиття. У разі приєднання однієї юридичної особи до іншої до останньої переходять усі майнові права та обов'язки юридичної особи, що приєднується. У разі поділу юридичної особи до нових юридичних осіб, які виникли в результаті цього поділу, переходять у відповідних частинах майнові права і обов'язки реорганізованої юридичної особи. При виділенні однієї юридичної особи або кількох нових юридичних осіб до кожної з них переходять у відповідних частинах майнові права і обов'язки реорганізованої юридичної особи. У разі перетворення однієї юридичної особи на іншу до юридичної особи, що виникла, переходять усі майнові права і обов'язки колишньої юридичної особи. Р. шляхом перетворення можлива, наприклад, у разі приватизації державного майна, коли державне підприємство перетворюється на акціонерне товариство.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.