Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Реорганізація — припинення діяльності юридичної особи, після чого її майно, майнові права і обов'язки переходять до іншої юридичної особи. Рішення про Р. приймає власник або уповноважений ним орган. Р. здійснюється шляхом злиття, об'єднання, поділу, виділення, перетворення. У разі злиття юридичних осіб майнові права та обов'язки кожної з них переходять до юридичної особи, яка виникла в результаті злиття. У разі приєднання однієї юридичної особи до іншої до останньої переходять усі майнові права та обов'язки юридичної особи, що приєднується. У разі поділу юридичної особи до нових юридичних осіб, які виникли в результаті цього поділу, переходять у відповідних частинах майнові права і обов'язки реорганізованої юридичної особи. При виділенні однієї юридичної особи або кількох нових юридичних осіб до кожної з них переходять у відповідних частинах майнові права і обов'язки реорганізованої юридичної особи. У разі перетворення однієї юридичної особи на іншу до юридичної особи, що виникла, переходять усі майнові права і обов'язки колишньої юридичної особи. Р. шляхом перетворення можлива, наприклад, у разі приватизації державного майна, коли державне підприємство перетворюється на акціонерне товариство.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.