Юридичний словник-довідник

Бріана — Келлога пакт 1928 р.— договір про відмову від війни як засобу національної політики (Паризький пакт 1928 p.), підписаний США, Францією, Великобританією, Німеччиною, Італією, Бельгією, Канадою, Австралією, Новою Зеландією, Південною Африкою, Ірландією, Індією, Польщею, Чехословаччиною, Японією. США, як ініціатор Пакту, адресували ноту 48 іншим країнам, запрошуючи їх приєднатися до нього. Колишній СРСР приєднався до Пакту в 1929 р. Б.— К. п. складався з трьох статей: у першій ішлося про зобов'язання держав щодо відмови від війни як засобу національної політики; друга передбачала зобов'язання держав розв'язувати будь-які спори і конфлікти виключно мирними засобами; третя містила умови ратифікації його і приєднання до Пакту. Історичне значення Б.— К. п. полягає в тому, що це був перший багатосторонній договір, який заборонив агресивну війну.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.