Юридичний словник-довідник

Речове право — право, об'єктом якого є речі, тобто все те, що являє собою єдину цілісність і має майнову цінність. Як правило, Р. п. стосується лише гак званих тілесних речей. Термін Р. п. має міцні корені в римському праві, де наводили таке визначення речі: тілесна річ — просторово обмежений предмет природи, позбавлений волі. Сучасні вчені визначають річ як предмет зовнішнього світу, який перебуває в натуральному стані в природі або створений працею людини і є основним об'єктом в майнових правовідносинах.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.