Юридичний словник-довідник

Рибальство — промислове добування риби, водних безхребетних і морських ссавців, а також любительське і спортивне рибальство та добування водних безхребетних у рибогосподарських водоймах. Промислове Р. провадиться в порядку спеціального використання об'єктів тваринного світу підприємствами, установами й організаціями, яким надано право промислового Р. на промислових ділянках рибогосподарських водойм органами Державного комітету України з рибного господарства і рибної промисловості. Любительське і спортивне Р. здійснюється громадянами, як правило, в порядку загального використання об'єктів тваринного світу безоплатно, для особистого споживання у визначених для цих цілей водоймах загального користування і за умови дотримання встановлених правил рибальства і водокористування. Любительське і спортивне Р. може здійснюватися і за правом спеціального використання об'єктів тваринного світу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.