Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Річ — один із найважливіших об'єктів цивільних прав. Р. є усі реально існуючі предмети матеріального світу, які можуть використовуватися людиною і знаходитися у її володінні (земля та її надра, води, ліси, станки, автомобілі, одяг, продукти харчування тощо). Це можуть бути предмети природного походження або створені людською працею. У правовому розумінні не є Р. почуття і відчуття людини, її мова та спів, а також реально існуючі предмети матеріального світу, якимилюдина не може володіти (наприклад, земна куля в цілому, інші планети). Всі Р. мають свої особливості, відповідно до яких вони поділяються, зокрема, на: засоби виробництва і предмети споживання; вільні в обігу і вилучені з обігу або обмежені в обігу; рухомі й нерухомі; індивідуально визначені й родові; споживчі й неспоживчі; плоди і доходи; гроші й цінні папери. З урахуванням особливостей Р. щодо них може встановлюватися певний правовий режим.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.