Юридичний словник-довідник

Рішення комісії з трудових спорів — акт, у якому виражено волю більшості або усіх членів комісії з трудових спорів по суті розглянутого індивідуального трудового спору. Рішення комісії повинно повністю відповідати обставинам справи. У ньому зазначається: повне найменування підприємства, організації, прізвище, ім'я та по батькові працівника, який звернувся до комісії, або його представника; дата звернення до комісії, дата розгляду спору, суть спору, прізвища членів комісії, прізвище власника або представників уповноваженого ним органу, результати голосування і мотивоване рішення комісії. У рішенні слід зазначити, на підставі якого закону, положення, інструкції чи колективного договору воно прийняте. Якщо у рішенні комісії йдеться про виплату грошей, необхідно вказати точну суму, що стягується на користь заявника. Копії рішення комісії у триденний строк вручаються працівникові і власникові або уповноваженому ним органу. Працівник або власник чи уповноважений ним орган можуть оскаржити рішення комісії до суду в десятиденний строк від дня вручення їм виписки з протоколу засідання комісії чи його копії.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.