Юридичний словник-довідник

Брокер (англ. broke — займатися маклерством) — посередник між покупцем і продавцем, страховиком і страхувальником, судновласником і фрахтувальником. Б. біржові — фізичні особи, зареєстровані на біржі, що виконують доручення членів біржі, яких вони представляють, із здійснення біржових операцій. Б. страхові — громадяни або юридичні особи, які здійснюють посередницьку діяльність на страховому ринку від свого імені на підставі доручень страхувальника або страховика.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.