Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Брокер (англ. broke — займатися маклерством) — посередник між покупцем і продавцем, страховиком і страхувальником, судновласником і фрахтувальником. Б. біржові — фізичні особи, зареєстровані на біржі, що виконують доручення членів біржі, яких вони представляють, із здійснення біржових операцій. Б. страхові — громадяни або юридичні особи, які здійснюють посередницьку діяльність на страховому ринку від свого імені на підставі доручень страхувальника або страховика.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.