Юридичний словник-довідник

Розірвання шлюбу — припинення шлюбу за життя подружжя за їхньою заявою або заявою одного з них. Чоловік не має права без згоди дружини порушувати питання про Р. ш. під час вагітності її, а також протягом року після народження дитини. Існує два порядки Р. ш.— спрощений (в органах ЗАГСу за умови взаємної згоди на розлучення подружжя, яке не має неповнолітніх дітей і спорів про майно та аліменти) і судовий (особа визнана судом безвісно відсутньою: протягом року немає даних про місце її знаходження; або померлою: немає даних про місце її знаходження протягом трьох років або шести місяців за обставин, що Загрожували життю,— аварії, стихійного лиха тощо), а також з особою, засудженою за скоєння злочину до позбавлення волі строком не менше трьох років. Як суд, так і органи ЗАГСу повинні вживати заходів до примирення подружжя.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.