Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Юридичний словник-довідник

Розрахунковий рахунок — фінансово-обліковий документ, який оформляється в банківській установі на ім'я суб'єкта підприємництва, а також на ім'я установ і організацій з правами юридичної особи, які знаходяться на господарському розрахунку, мають власні оборотні кошти і самостійний баланс, для зберігання коштів і здійснення безготівкових розрахунків. За законом усі підприємства незалежно від їхньої організаційно-правової форми зобов'язані зберігати свої грошові кошти в банках і здійснювати необхідні розрахунки через установи банків. Після державної реєстрації підприємства у місцеве відділення банку подається заява та інші необхідні документи (зокрема копія рішення про створення підприємства, копія рішення державного органу про реєстрацію підприємства, банківські картки із зразками підписів керівника і головного бухгалтера та відбитком печатки). Фінансово-розрахункові операції здійснюються на підставі договору банківського рахунку, що укладається між банком і клієнтом. Громадським та деяким іншим організаціям, які не є госпрозрахунковими, відкриваються поточні рахунки. В банківській системі застосовуються й інші види рахунків (валютні, кореспондентські тощо).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.