Юридичний словник-довідник

Санація (оздоровлення) підприємства — система організаційно-правових, фінансово-економічних заходів, вжитих з метою запобігання банкрутству промислових та інших підприємств. С. п. забезпечується реорганізацією підприємства; випуском нових акцій, інших цінних паперів з метою залучення додаткових капіталів; одержанням додаткових банківських кредитів; наданням урядових субсидій; реорганізацією виробничих процесів і реконструкцією виробничих об'єктів та ін. Особливо необхідною стає С. (о.) п. в період зміни в суспільстві форм власності. На державному рівні вона здійснюється щодо тих підприємств, які є монополістами або мають загальнодержавне значення.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.